
Mc-Bauchemiesp. z o.o.
Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana
Przegląd
Mc-Bauchemie jest producentem chemii budowlanej dla przemysłu betonowego, infrastruktury, budownictwa i budowy tuneli. Oferta obejmuje m.in. domieszki do betonu, hydroizolacje, materiały uszczelniające, systemy iniekcji, naprawy konstrukcji żelbetowych, posadzki przemysłowe oraz ochronę powierzchni; produkty MC-DUR PowerCoat i MC-DUR TopSpeed mają certyfikat HACCP dla strefy spożywczej SSZ.
Finanse
Historia przychodów (w mln)
Dane i wnioski są generowane automatycznie na podstawie sprawozdań finansowych i mogą zawierać błędy. Analiza ma charakter poglądowy i nie stanowi oficjalnej oceny wiarygodności firmy ani porady biznesowej.
Statystyki
Pozycja firmy w rankingu przychodów na tle branży, regionu i całej Polski w 2025 r.
Wyniki na tle branży
Branża
Rachunki bankowe
Podmiot zarejestrowany jako podatnik VAT w dniu 1995-06-01. Aktywne
97 1090 1737 0000 0001 0036 4851
19 1140 1124 0000 5002 3800 1003
73 1140 1124 0000 5002 3800 1001
Zadłużenie
Brak wpisów w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Brak postępowań w KRZ
Nieruchomości
| Rodzaj | Wartość |
|---|---|
Grunty (w tym użytkowanie wieczyste) | 694,6 tys. zł694 585 zł |
Budynki i lokale | 9,4 mln zł9 371 033 zł |
Pomoc publiczna
| Data udzielenia | Przeznaczenie | Kwota brutto | Udzielający | |
|---|---|---|---|---|
| 31 mar 2020 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE nr 1407/2013 lub wcześniejszym) | 26 588 zł26 588 zł | STAROSTA ŚREDZKI | |
| 17 lut 2020 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE nr 1407/2013 lub wcześniejszym) | 3392 zł3392 zł | STAROSTA ŚREDZKI | |
| 15 lis 2019 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE nr 1407/2013 lub wcześniejszym) | 24 815 zł24 815 zł | STAROSTA ŚREDZKI |
Przetargi
Brak odnotowanych udziałów w przetargach.
Uprawnienia regulacyjne
| Urząd | Rodzaj | Status | |
|---|---|---|---|
| Wytwarzanie odpadów | Aktywny |
Reprezentacja
Sposób reprezentacji
Reprezentacja spółki wymaga, w przypadku zarządu wieloosobowego, współdziałania dwóch członków zarządu lub jednego członka zarządu wraz z prokurentem.
Właściciele
| Właściciel | Udziały | Wartość udziałów | Udział |
|---|---|---|---|
M. C. Building Chemicals Mueller & Partners - Spółka Handlowa Prawa Irlandzkiego | 7,491 | PLN 3,745,500 | 74.91% |
Mc - Bauchemie Ag - Spółka Handlowa Prawa Szwajcarskiego | 2,509 | PLN 1,254,500 | 25.09% |
Beneficjenci rzeczywiści
| Osoba | Uprawnienia |
|---|---|
Podmioty zależne
| Nazwa | Wartość udziałów | Udział | ||
|---|---|---|---|---|
Ha-Be Polskasp. z o.o. | 50,000 PLN | 100% |
Konkurenci
| Nazwa | Przychody | Strona WWW | ||
|---|---|---|---|---|
| PCC RokitaS.A. | 1 626 805 000,00 PLN | pcc.rokita.pl | ||
| Adecosp. z o.o. | 49 542 092,19 PLN | adeco.shop | ||
| Interchemolsp. z o.o. | 42 009 430,08 PLN | interchemol.pl | ||
| Admitexsp. z o.o. sp. k. | 29 517 994,92 PLN | admitex.pl | ||
| Mastermassp. z o.o. | 24 170 906,51 PLN | mastermas.pl | ||
| Adexbudsp. z o.o. | 22 318 888,26 PLN | adexbud.net |
Historia zmian
| Data | Wydarzenie | |
|---|---|---|
| 2021-01-28 | Zmiana nazwy ("mc Bauchemie" → Mc-Bauchemie) | |
| 2021-01-28 | Zmiana PKD (Usunięto: 19.10.Z, 19.20.Z, 20.16.Z, 20.41.Z, 22.21.Z, 22.29.Z, 23.62.Z, 23.99.Z, 28.29.Z, 28.92.Z, 33.12.Z, 33.20.Z, 43.99.Z, 45.11.Z, 45.19.Z, 46.73.Z, 46.90.Z, 64.20.Z, 68.20.Z, 70.10.Z, 70.22.Z, 71.20.B, 85.32.A, 85.32.B, 85.59.B; Dodano: 23.63.Z) | |
| 2011-04-13 | Zmiana PKD (Usunięto: 23.10.B, 23.20.B, 24.16.Z, 24.30.Z, 24.51.Z, 24.62.Z, 24.66.Z, 25.21.Z, 25.23.Z, 25.24.Z, 26.62.Z, 26.64.Z, 26.66.Z, 26.82.Z, 29.24.A, 29.24.B, 29.52.A, 29.52.B, 45.50.Z, 50.10.A, 50.10.B, 51.53.B, 51.55.Z, 51.70.A, 70.20.Z, 71.32.Z, 71.34.Z, 73.10.B, 73.10.G, 74.12.Z, 74.14.A, 74.14.B, 74.15.Z, 74.30.Z, 80.42.Z; Dodano: 19.10.Z, 19.20.Z, 20.16.Z, 20.30.Z, 20.41.Z, 20.52.Z, 20.59.Z, 22.21.Z, 22.23.Z, 22.29.Z, 23.62.Z, 23.64.Z, 23.69.Z, 23.99.Z, 28.29.Z, 28.92.Z, 33.12.Z, 33.20.Z, 43.99.Z, 45.11.Z, 45.19.Z, 46.73.Z, 46.75.Z, 46.90.Z, 64.20.Z, 68.20.Z, 69.20.Z, 70.10.Z, 70.22.Z, 71.20.B, 72.19.Z, 85.32.A, 85.32.B, 85.59.B) | |
| 2006-09-12 | Zmiana kapitału zakładowego (4 100 000,00 PLN → 5 000 000,00 PLN) | |
| 2004-12-30 | Zmiana kapitału zakładowego (3 500 000,00 PLN → 4 100 000,00 PLN) |
FAQ
Ostatnia aktualizacja: 2026-07-16