Przegląd
Finanse
Sprawozdanie finansowe za rok 2025 nie zostało jeszcze złożone w Repozytorium Dokumentów Finansowych (termin minął).
Historia przychodów (w tys.)
Dane i wnioski są generowane automatycznie na podstawie sprawozdań finansowych i mogą zawierać błędy. Analiza ma charakter poglądowy i nie stanowi oficjalnej oceny wiarygodności firmy ani porady biznesowej.
Statystyki
Pozycja firmy w rankingu przychodów na tle branży, regionu i całej Polski w 2024 r.
Wyniki na tle branży
Branża
Rachunki bankowe
Podmiot zarejestrowany jako podatnik VAT w dniu 1997-11-01. Aktywne
29 1050 1445 1000 0023 0813 6833
Zadłużenie
Brak wpisów w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Brak postępowań w KRZ
Pomoc publiczna
Brak odnotowanych przypadków pomocy publicznej w ostatnich 10 latach.
Przetargi
Brak odnotowanych udziałów w przetargach.
Reprezentacja
Sposób reprezentacji
Do składania oświadczeń woli i podpisywania w imieniu spółki w przypadku zarządu wieloosobowego uprawniony jest prezes zarządu samodzielnie lub dwóch członków zarządu łącznie lub członek zarządu z prokurentem
Właściciele
| Właściciel | Udziały | Wartość udziałów | Udział |
|---|---|---|---|
| 19,750 | PLN 1,975,000 | 96.3415% | |
Pozostali | 750 | PLN 75,000 | 3.6585% |
Beneficjenci rzeczywiści
| Osoba | Uprawnienia |
|---|---|
Konkurenci
| Nazwa | Przychody | Strona WWW | ||
|---|---|---|---|---|
| Pracownia Nieruchomościsp. z o.o. | 268 894,64 PLN | krakowskapn.pl | ||
| REI Equity IIIsp. z o.o. | 244 920,00 PLN | newstate.pl | ||
| M2M Investmentssp. z o.o. | 237 878,77 PLN | m2m.investments | ||
| Proczeksp. z o.o. | 129 700,30 PLN | proczek.pl | ||
| J2 Homesp. z o.o. | 113 570,04 PLN | gotowedomy.pl | ||
| Solart Kliny sp. z o.o.sp. k. | 87 015,60 PLN | solartdeweloper.pl | ||
| Nowa Kamiennasp. z o.o. | 63 896,31 PLN | urba.pl | ||
| Makazi Investmentssp. z o.o. | 58 662,35 PLN | makazi.pl | ||
| Gedeus Estatesp. z o.o. | 47 972,39 PLN | gedeus.com | ||
| LV Development Constructionsp. z o.o. | 41 385,85 PLN | lvdevelopment.pl |
Historia zmian
| Data | Wydarzenie | |
|---|---|---|
| 2020-12-23 | Zmiana nazwy (Bms Development → Rs Rally Team) | |
| 2016-07-20 | Zmiana PKD (Usunięto: 02.40.Z, 23.31.Z, 23.32.Z, 23.51.Z, 23.52.Z, 23.61.Z, 23.62.Z, 23.63.Z, 23.64.Z, 23.65.Z, 23.69.Z, 24.33.Z, 25.11.Z, 25.12.Z, 33.11.Z, 33.19.Z, 33.20.Z, 41.10.Z, 41.20.Z, 42.11.Z, 42.12.Z, 42.13.Z, 42.21.Z, 42.22.Z, 42.91.Z, 42.99.Z, 43.11.Z, 43.12.Z, 43.13.Z, 43.21.Z, 43.22.Z, 43.29.Z, 43.31.Z, 43.32.Z, 43.33.Z, 43.34.Z, 43.39.Z, 43.91.Z, 43.99.Z, 64.20.Z, 64.30.Z, 64.91.Z, 70.10.Z, 70.21.Z, 71.11.Z, 71.12.Z, 73.11.Z, 73.12.A, 73.12.B, 73.12.C, 73.12.D, 74.90.Z, 80.20.Z) | |
| 2013-02-19 | Zmiana PKD (Usunięto: 26.30.Z, 26.40.Z, 26.5, 26.6, 28.1, 45, 65.21.Z, 65.23.Z, 67.13.Z, 70.1, 70.20.Z, 70.3, 74.14.A, 74.15.Z, 74.20, 74.40.Z; Dodano: 02.40.Z, 23.31.Z, 23.32.Z, 23.51.Z, 23.52.Z, 23.61.Z, 23.62.Z, 23.63.Z, 23.64.Z, 23.65.Z, 23.69.Z, 24.33.Z, 25.11.Z, 25.12.Z, 33.11.Z, 33.19.Z, 33.20.Z, 41.10.Z, 41.20.Z, 42.11.Z, 42.12.Z, 42.13.Z, 42.21.Z, 42.22.Z, 42.91.Z, 42.99.Z, 43.11.Z, 43.12.Z, 43.13.Z, 43.21.Z, 43.22.Z, 43.29.Z, 43.31.Z, 43.32.Z, 43.33.Z, 43.34.Z, 43.39.Z, 43.91.Z, 43.99.Z, 64.20.Z, 64.30.Z, 64.91.Z, 64.92.Z, 64.99.Z, 66.19.Z, 68.10.Z, 68.20.Z, 68.31.Z, 68.32.Z, 70.10.Z, 70.21.Z, 70.22.Z, 71.11.Z, 71.12.Z, 73.11.Z, 73.12.A, 73.12.B, 73.12.C, 73.12.D, 74.90.Z, 80.20.Z, 81.10.Z, 85.60.Z) | |
| 2009-06-26 | Zmiana adresu (Plac Szczepański 8, 31-011, Kraków → Podwale 7, 31-118, Kraków) | |
| 2007-01-31 | Zmiana kapitału zakładowego (250 000,00 PLN → 2 050 000,00 PLN) |
FAQ
Ostatnia aktualizacja: 2026-04-11