Przegląd
Finanse
Sprawozdanie finansowe za rok 2025 nie zostało jeszcze złożone w Repozytorium Dokumentów Finansowych (termin minął).
Historia przychodów (w mln)
Dane i wnioski są generowane automatycznie na podstawie sprawozdań finansowych i mogą zawierać błędy. Analiza ma charakter poglądowy i nie stanowi oficjalnej oceny wiarygodności firmy ani porady biznesowej.
Statystyki
Pozycja firmy w rankingu przychodów na tle branży, regionu i całej Polski w 2024 r.
Wyniki na tle branży
Branża
Rachunki bankowe
Podmiot zarejestrowany jako podatnik VAT w dniu 2008-02-02. Aktywne
13 1140 1081 0000 3471 8500 1001
83 1140 1081 0000 3471 8500 1002
10 1050 1445 1000 0025 2190 9461
Zadłużenie
Brak wpisów w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Brak postępowań w KRZ
Pomoc publiczna
Brak odnotowanych przypadków pomocy publicznej w ostatnich 10 latach.
Przetargi
Odnotowano 1 przetarg jako wykonawca o łącznej wartości 1 431 340 zł.
| Data publikacji | Przedmiot | Kwota | Zamawiający | |
|---|---|---|---|---|
| 24 kwi 2026 | Konkurs nr SPZOZ/ŚM/DO/K/3/2026 - wykonywanie świadczeń zdrowotnych - badań rezonansu magnetycznego z opisem na rzecz pacjentów SP ZOZ w Sanoku. | 1,4 mln zł1 431 340 zł | Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sanoku |
Umowy z NFZ
G.V.M.Carint jest świadczeniodawcą NFZ od 2009 roku. W 2026 roku realizuje 10 umów o łącznej wartości 78,78 mln zł. Wszystkie umowy były warte łącznie 651,04 mln zł.
Wartość umów z NFZ w latach (w mln zł)
| Rodzaj świadczeń | Oddział NFZ | Umowy | Wartość w 2026 r. |
|---|---|---|---|
| Leczenie szpitalne | podkarpackie | 2 | 36,56 mln zł |
| Leczenie szpitalne | małopolskie | 3 | 34,80 mln zł |
| Ambulatoryjna opieka specjalistyczna | świętokrzyskie | 2 | 5,30 mln zł |
| Ambulatoryjna opieka specjalistyczna | podkarpackie | 2 | 1,89 mln zł |
| Ambulatoryjna opieka specjalistyczna | małopolskie | 1 | 228,53 tys. zł |
Znaki towarowe
G.V.M.Carint ma 1 aktywny znak towarowy zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP. Pierwszy znak zgłoszono w 2020 roku.
| Znak | Numer | Klasy | Status | Ochrona do | |
|---|---|---|---|---|---|
| serce i zdrowie | Z.518911 | 5, 9, 35, 36, 41, 42, 43, 44 | Chroniony | 29 wrz 2030 |
| Znak | Ochrona do | |
|---|---|---|
| serce i zdrowie | 29 wrz 2030 |
Uprawnienia regulacyjne
| Urząd | Rodzaj | Status | |
|---|---|---|---|
| Wpis do rejestru BDO | Aktywny |
Reprezentacja
Sposób reprezentacji
W przypadku zarządu wieloosobowego do składania oświadczeń woli w imieniu spółki uprawniony jest prezes zarządu samodzielnie lub członek zarządu działający łącznie z prezesem zarządu.
Właściciele
| Właściciel | Udziały | Wartość udziałów | Udział |
|---|---|---|---|
Carint Holding Sp. z o.o. | 1,692 | PLN 4,230,000 | 100% |
Beneficjenci rzeczywiści
| Osoba | Uprawnienia |
|---|---|
Podmioty zależne
| Nazwa | Wartość udziałów | Udział | ||
|---|---|---|---|---|
G.V.M. Carint Developmentsp. z o.o. | 9,488,000 PLN | 100% |
Konkurenci
| Nazwa | Przychody | Strona WWW | ||
|---|---|---|---|---|
| Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowiesp. z o.o. | 945 059 097,14 PLN | szpitalrydygier.pl | ||
| Centrum Medyczne Ujasteksp. z o.o. | 165 944 756,66 PLN | ujastek.pl | ||
| Uzdrowisko WysowaS.A. | 61 526 999,29 PLN | uzdrowisko-wysowa.pl | ||
| Uzdrowisko RabkaS.A. | 55 715 014,21 PLN | uzdrowisko-rabka.pl | ||
| Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital na Siemiradzkiego Im. Rafała Czerwiakowskiegosp. z o.o. | 53 973 101,03 PLN | siemiradzki.pl | ||
| Centrum Rehabilitacji Tukansp. z o.o. | 37 526 424,43 PLN | tukan.info.pl | ||
| Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VotumS.A. | 18 563 365,39 PLN | pcrf.pl | ||
| Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votumsp. k. | 17 879 423,00 PLN | pcrf.pl | ||
| Delavisp. z o.o. | 15 096 066,22 PLN | delavi.pl | ||
| Mw-Medsp. z o.o. | 9 286 696,06 PLN | mwmed.pl |
Historia zmian
| Data | Wydarzenie | |
|---|---|---|
| 2018-02-01 | Zmiana kapitału zakładowego (4 130 000,00 PLN → 4 230 000,00 PLN) | |
| 2017-10-24 | Zmiana adresu (Miechowska 5 B/6, 30-055, Kraków → Al. Płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego 60, 31-514, Kraków) | |
| 2017-08-16 | Zmiana kapitału zakładowego (3 750 000,00 PLN → 4 130 000,00 PLN) | |
| 2017-03-29 | Zmiana PKD (Usunięto: 43.34.Z, 43.39.Z, 46.46.Z, 47.74.Z, 68.10.Z, 68.20.Z, 68.31.Z, 68.32.Z, 70.22.Z, 72.19.Z, 85.59.B, 85.60.Z) | |
| 2010-06-02 | Zmiana PKD (Usunięto: 45, 70.2, 73.10.F, 74.14, 80.42.B, 85.11.Z, 85.12.Z, 85.14, 85.32.B; Dodano: 41.20.Z, 43.11.Z, 43.12.Z, 43.31.Z, 43.32.Z, 43.33.Z, 43.34.Z, 43.39.Z, 46.46.Z, 47.74.Z, 68.10.Z, 68.20.Z, 68.31.Z, 68.32.Z, 70.22.Z, 72.19.Z, 85.59.B, 85.60.Z, 86.10.Z, 86.21.Z, 86.22.Z, 86.90.E) |
FAQ
Ostatnia aktualizacja: 2026-10-07