
Przegląd
Aertech zajmuje się obróbką CNC, w tym frezowaniem i toczeniem, oraz produkcją komponentów, części maszyn, urządzeń i sprawdzianów dla przemysłu, głównie motoryzacyjnego. Firma produkuje i montuje maszyny oraz urządzenia według dokumentacji technicznej klienta, a także projektuje sprawdziany, stanowiska i urządzenia na linie produkcyjne.
Finanse
Historia przychodów (w tys.)
Dane i wnioski są generowane automatycznie na podstawie sprawozdań finansowych i mogą zawierać błędy. Analiza ma charakter poglądowy i nie stanowi oficjalnej oceny wiarygodności firmy ani porady biznesowej.
Statystyki
Pozycja firmy w rankingu przychodów na tle branży, regionu i całej Polski w 2025 r.
Wyniki na tle branży
Branża
Rachunki bankowe
Podmiot zarejestrowany jako podatnik VAT w dniu 2009-02-05. Aktywne
29 1050 1399 1000 0090 3260 9977
51 1050 1399 1000 0090 3260 9969
52 1050 1399 1000 0090 3260 9951
Zadłużenie
Brak wpisów w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Brak postępowań w KRZ
Pomoc publiczna
Odnotowano 9 przypadków pomocy publicznej / de minimis o łącznej wartości 139 018 zł.
| Data udzielenia | Przeznaczenie | Kwota brutto | Udzielający | |
|---|---|---|---|---|
| 16 mar 2026 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE 2023/2831) | 1389 zł1389 zł | Marszałek Województwa Śląskiego | |
| 17 mar 2025 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE 2023/2831) | 1708 zł1708 zł | Marszałek Województwa Śląskiego | |
| 22 kwi 2024 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE 2023/2831) | 1920 zł1920 zł | Starosta Powiatu Pszczyna |
Przetargi
Brak odnotowanych udziałów w przetargach.
Reprezentacja
Sposób reprezentacji
- w przypadku zarządu jednoosobowego: członek zarządu pełniący funkcję prezesa zarządu działający samodzielnie; - w przypadku zarządu wieloosobowego: dwóch członków zarządu działających łącznie lub członek zarządu działający łącznie z prokurentem.
Właściciele
| Właściciel | Udziały | Wartość udziałów | Udział |
|---|---|---|---|
| 260 | PLN 130,000 | 20% | |
Sebastian Sylwester Stachura (47) | 990 | PLN 495,000 | 76.1538% |
Pozostali | 50 | PLN 25,000 | 3.8462% |
Beneficjenci rzeczywiści
| Osoba | Uprawnienia |
|---|---|
Konkurenci
| Nazwa | Przychody | Strona WWW | ||
|---|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Górniczo-Budowlane i Produkcyjno-Handlowe Pochsp. z o.o. | 6 330 975,69 PLN | poch.zabrze.pl | ||
| AGEPsp. z o.o. | 6 247 175,65 PLN | agep.pl | ||
| Dijkhofsp. z o.o. | 5 505 509,30 PLN | dijkhof.com | ||
| Park Edukacyjny Interakcjesp. z o.o. | 4 991 170,22 PLN | parkinterakcje.pl | ||
| Horosssp. z o.o. | 4 251 290,70 PLN | hoross.eu | ||
| Damossp. z o.o. | 3 744 038,43 PLN | damos.com.pl | ||
| Ba-Betsp. z o.o. | 3 197 089,19 PLN | babet.pl | ||
| Kontrastalsp. z o.o. | 2 741 276,00 PLN | kontrastal.pl | ||
| MBP Techno-Spawsp. z o.o. | 2 280 925,65 PLN | mbp.pl | ||
| Dibeosp. z o.o. | 582 581,98 PLN | dibeo.pl |
Historia zmian
| Data | Wydarzenie | |
|---|---|---|
| 2021-10-12 | Zmiana PKD (Usunięto: 28.11.Z, 28.12.Z, 28.13.Z, 28.14.Z, 28.15.Z, 28.22.Z, 28.23.Z, 28.24.Z, 28.29.Z, 28.41.Z, 28.49.Z, 28.96.Z, 28.99.Z, 29.32.Z, 30.30.Z, 33.12.Z, 33.13.Z, 33.14.Z, 33.16.Z, 33.17.Z, 33.19.Z, 33.20.Z, 71.12.Z, 71.20.B, 72.19.Z, 74.10.Z, 74.90.Z) | |
| 2013-11-15 | Zmiana adresu (Stefana Kóski 43, 43-512, Kaniów → Centralna 56, 43-210, Kobiór) | |
| 2010-04-13 | Zmiana adresu (Sabały 58, 02-174, Warszawa → Stefana Kóski 43, 43-512, Kaniów) | |
| 2010-04-13 | Zmiana kapitału zakładowego (450 000,00 PLN → 650 000,00 PLN) | |
| 2010-04-13 | Zmiana PKD (Usunięto: 46.14.Z, 46.69.Z, 52.10.B, 52.23.Z, 52.24.C, 77.35.Z, 77.39.Z; Dodano: 25.11.Z, 25.50.Z, 25.61.Z, 25.62.Z, 25.73.Z, 25.91.Z, 25.92.Z, 25.93.Z, 25.94.Z, 25.99.Z, 28.11.Z, 28.12.Z, 28.13.Z, 28.14.Z, 28.15.Z, 28.22.Z, 28.23.Z, 28.24.Z, 28.29.Z, 28.41.Z, 28.49.Z, 28.96.Z, 28.99.Z, 29.32.Z, 30.30.Z, 33.12.Z, 33.13.Z, 33.14.Z, 33.16.Z, 33.17.Z, 33.19.Z, 33.20.Z, 71.12.Z, 71.20.B, 72.19.Z, 74.10.Z, 74.90.Z) |
FAQ
Ostatnia aktualizacja: 2026-10-07
