Przegląd
Finanse
Historia przychodów (w mln)
Dane i wnioski są generowane automatycznie na podstawie sprawozdań finansowych i mogą zawierać błędy. Analiza ma charakter poglądowy i nie stanowi oficjalnej oceny wiarygodności firmy ani porady biznesowej.
Statystyki
Pozycja firmy w rankingu przychodów na tle branży, regionu i całej Polski w 2025 r.
Wyniki na tle branży
Branża
Rachunki bankowe
Podmiot zarejestrowany jako podatnik VAT w dniu 2009-08-27. Aktywne
61 1090 1056 0000 0001 5273 2528
73 1090 1056 0000 0001 5160 2844
74 1500 1012 1210 1016 8969 0000
Zadłużenie
Brak wpisów w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Brak postępowań w KRZ
Pomoc publiczna
Odnotowano 6 przypadków pomocy publicznej / de minimis o łącznej wartości 1 314 720 zł.
| Data udzielenia | Przeznaczenie | Kwota brutto | Udzielający | |
|---|---|---|---|---|
| 20 cze 2020 | Pomoc rekompensująca negatywne konsekwencje ekonomiczne związane z COVID-19, udzielana w ramach ograniczonych kwot | 56 914 zł56 914 zł | Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych | |
| 30 maj 2020 | Pomoc rekompensująca negatywne konsekwencje ekonomiczne związane z COVID-19, udzielana w ramach ograniczonych kwot | 67 922 zł67 922 zł | Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych | |
| 30 maj 2020 | Pomoc rekompensująca negatywne konsekwencje ekonomiczne związane z COVID-19, udzielana w ramach ograniczonych kwot | 58 086 zł58 086 zł | Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych |
Przetargi
Odnotowano 60 przetargów jako wykonawca: 44 krajowe (13 205 853 zł) oraz 16 unijnych (113 030 612 zł).
| Data publikacji | Przedmiot | Kwota | Zamawiający | |
|---|---|---|---|---|
| 28 wrz 2026 | Zakup przedłużenia licencji dla posiadanego systemu XDR lub rozwiązania równoważnego | 1,2 mln zł1 231 600 zł | Narodowe Centrum Badań i Rozwoju | |
| 16 wrz 2026 | Wsparcie i rozbudowa oprogramowania narzędziowego (4 części) | 5,6 mln zł5 580 395 zł | Centralny Ośrodek Informatyki | |
| 14 sie 2026 | Aktualizacja posiadanych licencji wraz ze wsparciem technicznym producenta oprogramowania na potrzeby zespołu helpdesk gdańskiego centrum informatycznego. | 2,0 mln zł1 997 449 zł | Gdańskie Centrum Informatyczne |
Umowy z sektorem publicznym
Umowy w Centralnym Rejestrze Umów: 13 · łączna wartość 5 174 275 zł · zamawiający: 11 · ostatnia zawarta 21 wrz 2026
Źródło: Centralny Rejestr Umów Jednostek Sektora Finansów Publicznych (Ministerstwo Finansów), rejestrumow.gov.pl. Firma jako wykonawca; dane przetworzone przez Compabase, Ministerstwo Finansów nie odpowiada za ich przetworzoną postać.
Spory w zamówieniach publicznych (KIO)
Krajowa Izba Odwoławcza wydała 8 orzeczeń w sprawach z udziałem IT Systems and Solutions (od 2017 r.). Odwołania wniesione przez firmę: 2 (2 oddalone). W 6 sprawach firma przystąpiła do postępowania jako uczestnik.
Reprezentacja
Sposób reprezentacji
Do reprezentowania spółki, składania oświadczeń i podpisywania w imieniu spółki uprawniony jest każdy z członków zarządu działający samodzielnie.
Organ nadzoru
Beneficjenci rzeczywiści
| Osoba | Uprawnienia | |
|---|---|---|
Saeid Esmaeilzadeh (52) | Sprawowanie kontroli nad osobą prawną posiadającą 100% udziałów zgłaszanej spółki – poprzez pośrednie uprawnienia właścicielskie do 50,002% tej osoby prawnej | |
Mouna Esmaeilzadeh Ingerslev (46) | Sprawowanie kontroli nad osobą prawną posiadającą 100% udziałów zgłaszanej spółki – poprzez pośrednie uprawnienia właścicielskie do 49,998% tej osoby prawnej |
Konkurenci
| Nazwa | Przychody | Strona WWW | ||
|---|---|---|---|---|
| Cyberrescuesp. z o.o. | 4 382 635,44 PLN | cyberrescue.me | ||
| ComcertS.A. | 3 952 418,40 PLN | comcert.pl | ||
| Cyber Armssp. z o.o. | 2 403 689,60 PLN | cyberarms.io | ||
| Nonstop Socsp. z o.o. | 806 937,84 PLN | nonstopsoc.com.pl | ||
| LP Groupsp. z o.o. | 208 127,92 PLN | palac-borowa.pl | ||
| Rapid Responsesp. z o.o. | 87 400,00 PLN | rapidresponse.pl | ||
| Defensyssp. z o.o. | 43 177,76 PLN | defensys.pl | ||
| Polegissp. z o.o. | – | polegis.pl | ||
| Resistinesp. z o.o. | – | resistine.com | ||
| Cybersecurity Zenithsp. z o.o. | – | security-zenith.com |
Historia zmian
| Data | Wydarzenie | |
|---|---|---|
| 2019-02-05 | Zmiana adresu (Ul. Puławska 469, 02-844, Warszawa → Ul. Syta 68 A, 02-993, Warszawa) | |
| 2018-08-08 | Zmiana kapitału zakładowego (432 800,00 PLN → 659 800,00 PLN) | |
| 2017-10-13 | Zmiana kapitału zakładowego (360 000,00 PLN → 432 800,00 PLN) | |
| 2016-07-04 | Zmiana kapitału zakładowego (260 000,00 PLN → 360 000,00 PLN) | |
| 2015-05-04 | Zmiana adresu (Młynarska 7, 01-205, Warszawa → Ul. Puławska 469, 02-844, Warszawa) |
FAQ
Ostatnia aktualizacja: 2026-10-07