Przegląd
Status
Aktywna
Data rejestracji
2009-09-02
Kapitał zakładowy
372 000,00 PLN
Adres siedziby
Zasadowa 16B, 04-875 Warszawa, Polska
Finanse
Historia przychodów (w tys.)
Z informacji dodatkowej
| Podatek bieżący (CIT należny) | 5475 zł | |
| Podział wyniku | Bez decyzji | |
| Kredyty i pożyczki | 265 634 zł | |
| Struktura przychodów | Sprzedaż | |
| Podmioty powiązane | 1 poz. |
Terminowość sprawozdań
2 z 6 sprawozdań finansowych złożono po terminie (najdłużej 89 dni za 2021).
- 202531.03.2026
- 202410.07.2025
- 202328.06.2024
- 202225.07.2023
- 202112.10.2022
- 202008.10.2021
Złożone w terminieOpóźnienieTermin złożenia
Dane i wnioski generujemy automatycznie ze sprawozdań finansowych – mogą zawierać błędy i nie są oceną wiarygodności firmy ani poradą biznesową.
Statystyki
Pozycja firmy w rankingu przychodów na tle branży, miasta, województwa i całej Polski w 2025 r.
Sektor · Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle16 991 / 29 939
Top 57%
Wyniki na tle branży
Przychody
Ta firma2,42 mln złMediana977,23 tys. złŚrednia48,78 mln zł
Zysk netto
Ta firma21,58 tys. złMediana3,65 tys. złŚrednia1,29 mln zł
Koszty operacyjne
Ta firma2,34 mln złMediana908,22 tys. złŚrednia46,85 mln zł
Aktywa
Ta firma1,11 mln złMediana777,84 tys. złŚrednia21,05 mln zł
Branża
Znaki towarowe
GALI ma 1 aktywny znak towarowy zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP. Pierwszy znak zgłoszono w 2019 roku.
| Znak | Ochrona do | |
|---|---|---|
| Od nas | 17 lip 2029 |
Reprezentacja
Dorota Beata Gawlikowska66 l. – Wiceprezes zarządu
Wiesław Witold Gawlikowski75 l. – Prezes zarządu
Jarosław Jan Nowociel60 l. – Prokurent samoistny
Sposób reprezentacji
Każdy z członków zarządu reprezentuje spółkę samodzielnie
Właściciele
| Właściciel | Udziały | Wartość udziałów | Udział |
|---|---|---|---|
| 2,480 | PLN 124,000 | 33.3333% | |
| 2,480 | PLN 124,000 | 33.3333% | |
Saven - Sociedade Abastecedora De Navios Aveirense S.A. | 2,480 | PLN 124,000 | 33.3333% |
Beneficjenci rzeczywiści
| Osoba | Uprawnienia |
|---|---|
Rachunki bankowe
Podmiot zarejestrowany jako podatnik VAT w dniu 1998-12-31.
62 1910 1048 2219 0222 6561 0001
35 1910 1048 2219 0222 6561 0002
Zadłużenie
Brak wpisów w Krajowym Rejestrze Zadłużonych.
Pomoc publiczna
| Data udzielenia | Przeznaczenie | Kwota brutto | Udzielający | |
|---|---|---|---|---|
| 19 maj 2020 | Pomoc rekompensująca negatywne konsekwencje ekonomiczne związane z COVID-19, udzielana w ramach ograniczonych kwot | 15 000 zł15 000 zł | Polski Fundusz Rozwoju S.A. |
Uprawnienia regulacyjne
| Urząd | Rodzaj | Status | |
|---|---|---|---|
| Wpis do rejestru BDO | Aktywny |
Konkurenci
| Nazwa | Przychody | Strona WWW | ||
|---|---|---|---|---|
| WINE Avenuesp. z o.o. | 23 177 976,63 PLN | wineavenue.pl | ||
| Filip Merynossp. z o.o. | 6 710 359,58 PLN | filipmerynos.pl | ||
| Wine Republicsp. z o.o. | 4 192 319,61 PLN | winerepublic.pl | ||
| Sabor De Espanasp. z o.o. | 3 592 860,83 PLN | desabor.pl | ||
| JRBBS.A. | 2 256 909,51 PLN | cydrownia.net.pl | ||
| Adegasp. z o.o. | 1 941 324,75 PLN | adega.pl | ||
| Kravt&Co.sp. z o.o. | 1 317 544,15 PLN | krukvodka.pl | ||
| REDI Winessp. z o.o. | 545 225,81 PLN | rediwines.pl | ||
| Prime International Mixology CollectiveS.A. | 175 795,94 PLN | pimcollective.com | ||
| CydrowniaS.A. | 4 800,80 PLN | jrbb.pl |
Historia zmian
| Data | Wydarzenie | |
|---|---|---|
| 2015-05-21 | Podwyższenie kapitału zakładowego (124 000,00 PLN → 372 000,00 PLN) | |
| 2014-12-30 | Zmiana PKD (Usunięto: 82.92.Z, 93.19.Z) | |
| 2013-09-20 | Podwyższenie kapitału zakładowego (5 000,00 PLN → 124 000,00 PLN) | |
| 2009-12-18 | Zmiana adresu (Marokańska 5 B, 03-977, Warszawa → Zasadowa 16b, 04-875, Warszawa) | |
| 2009-09-02 | Wpis do rejestru |
FAQ
Główny obszar działalności podmiotu to sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych.
Spółka została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym 2 września 2009.
Główny adres siedziby mieści się pod adresem: Zasadowa 16B, 04-875 Warszawa.
Kapitał zakładowy spółki wynosi 372 000 zł.
Najnowsze sprawozdanie finansowe obejmuje okres od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025.
W 2025 roku przychody spółki wyniosły 2 417 087 zł, co oznacza spadek o 3,3% względem 2024 roku.
Tak, w 2025 roku zysk netto spółki wyniósł 21 578 zł, co oznacza, że spółka zmniejszyła swój zysk o 84,6%.
Główny koszt operacyjny spółki to wartość sprzedanych towarów i materiałów. Wydatki w tej kategorii wyniosły w 2025 roku 1 691 486 zł, co stanowiło 72% wszystkich kosztów operacyjnych.
Ostatnia aktualizacja: 2026-04-01