Przegląd
Innovia Natura opracowuje i wytwarza kosmetyki naturalne oraz środki czystości w modelu White Label i Private Label, korzystając z własnego portfolio receptur lub tworząc produkty na zamówienie dla marek. Firma wykorzystuje składniki pochodzące w dużej mierze z własnych upraw na Śląsku, łącząc austriacką wiedzę z produkcją w Śląsku oraz naturalne i nowoczesne składniki w skutecznych formułach.
Finanse
Historia przychodów (w tys.)
Dane i wnioski są generowane automatycznie na podstawie sprawozdań finansowych i mogą zawierać błędy. Analiza ma charakter poglądowy i nie stanowi oficjalnej oceny wiarygodności firmy ani porady biznesowej.
Statystyki
Pozycja firmy w rankingu przychodów na tle branży, regionu i całej Polski w 2025 r.
Wyniki na tle branży
Branża
Rachunki bankowe
Podmiot zarejestrowany jako podatnik VAT w dniu 2015-02-01. Aktywne
88 1050 1504 1000 0090 3050 6720
65 1050 1504 1000 0090 3050 6746
87 1050 1504 1000 0090 3050 6738
Zadłużenie
Brak wpisów w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Brak postępowań w KRZ
Pomoc publiczna
Odnotowano 6 przypadków pomocy publicznej / de minimis o łącznej wartości 23 825 zł.
| Data udzielenia | Przeznaczenie | Kwota brutto | Udzielający | |
|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2020 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE nr 1407/2013 lub wcześniejszym) | 2970 zł2970 zł | Starosta Powiatu Krapkowice | |
| 16 mar 2020 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE nr 1407/2013 lub wcześniejszym) | 4620 zł4620 zł | Marszałek Opolski | |
| 19 sie 2019 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE nr 1407/2013 lub wcześniejszym) | 650 zł650 zł | Marszałek Opolski |
Przetargi
Brak odnotowanych udziałów w przetargach.
Umowy z sektorem publicznym
Innovia Natura jest wykonawcą w 2 umowach z jednostkami sektora publicznego, o łącznej wartości 657,66 zł. Zawarło je 2 zamawiających.
| Zawarta | Przedmiot umowy | Zamawiający | Wartość | |
|---|---|---|---|---|
| 27 sie 2026 | Zakup środków czystości | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Racławiczkach | 400,71 zł | |
| 4 sie 2026 | Środki czystości. | Gmina Strzeleczki | 256,95 zł |
| Zamawiający | Wartość | |
|---|---|---|
| Zespół Szkolno-Przedszkolny w Racławiczkach | 400,71 zł | |
| Gmina Strzeleczki | 256,95 zł |
Uprawnienia regulacyjne
| Urząd | Rodzaj | Status | |
|---|---|---|---|
| Wpis do rejestru BDO | Aktywny |
Reprezentacja
Sposób reprezentacji
W przypadku zarządu jednoosobowego spółkę reprezentuje prezes zarządu samodzielnie. W przypadku powołania prokurenta przy zarządzie jednoosobowym do składania oświadczeń w imieniu spółki upoważniony jest członek zarządu samozielnie i prokurent samodzielnie. W przypadku zarządu wieloosobowego lub powołania prokurenta do składania oświadczeń w imieniu spółki upoważniony jest każdy członek zarządu samodzielnie i prokurent samodzielnie.
Właściciele
| Właściciel | Udziały | Wartość udziałów | Udział |
|---|---|---|---|
Andrzej Marek Koy (46) | 10 | PLN 2,000 | 10% |
Sylwia Maria Koy (42) | 45 | PLN 9,000 | 45% |
Pozostali | 45 | PLN 9,000 | 45% |
Sylwia Maria Koy i Andrzej Marek Koy mają łącznie 55% – struktura udziałów wskazuje na kontrolę rodzinną.
Beneficjenci rzeczywiści
| Osoba | Uprawnienia |
|---|---|
Konkurenci
| Nazwa | Przychody | Strona WWW | ||
|---|---|---|---|---|
| Skorasp. z o.o. | 1 869 338,73 PLN | skora.me | ||
| Magmarisp. z o.o. | 1 684 507,90 PLN | magmari.com | ||
| ADEX Holding Sierdzińskisp. j. | 1 675 235,29 PLN | adexcosmetics.com | ||
| FerrumlabsS.A. | 1 055 157,91 PLN | truemenskincare.com | ||
| Runo Cosmeticssp. z o.o. | 995 247,69 PLN | runocosmetics.pl | ||
| SEE My Aurasp. z o.o. | 928 845,45 PLN | auradistribution.pl | ||
| Mexmosp. z o.o. | 926 836,38 PLN | mexmo.eu | ||
| IMU MedicalS.A. | 803 875,66 PLN | imumedical.com | ||
| Mycode Beautysp. z o.o. | 772 915,51 PLN | wwww.mycodebeauty.com | ||
| N Cosmetics And Pharma Groupsp. z o.o. | 6 370,20 PLN | ncosmetics.com |
Historia zmian
| Data | Wydarzenie | |
|---|---|---|
| 2025-09-10 | Zmiana nazwy (Innovia → Innovia Natura) | |
| 2025-09-10 | Zmiana PKD (Usunięto: 20.14.Z, 20.59.Z, 46.44.Z, 47.91.Z, 71.20.B, 74.90.Z, 81.29.Z; Dodano: 01.19.Z, 01.28.Z, 01.29.Z, 01.61.Z, 47.75.Z, 49.41.Z, 52.10.B) | |
| 2024-02-06 | Zmiana adresu (Prudnicka 41, 47-364, Dobra → Ul. Prudnicka 33a, 47-364, Dobra) | |
| 2017-09-18 | Zmiana PKD (Usunięto: 20.12.Z, 20.30.Z, 22.22.Z, 22.29.Z, 41.10.Z, 41.20.Z, 43.11.Z, 43.12.Z, 43.21.Z, 43.22.Z, 43.29.Z, 43.31.Z, 43.32.Z, 43.33.Z, 43.34.Z, 43.39.Z, 43.91.Z, 43.99.Z, 46.12.Z, 46.49.Z, 46.75.Z, 46.76.Z, 47.78.Z, 49.41.Z, 49.42.Z, 52.10.B, 52.21.Z, 55.20.Z, 55.90.Z, 68.10.Z, 68.31.Z, 68.32.Z, 70.22.Z, 71.20.A, 72.11.Z, 72.19.Z, 72.20.Z, 73.20.Z, 74.30.Z, 78.10.Z, 78.20.Z, 78.30.Z, 81.21.Z, 81.22.Z, 82.11.Z, 82.99.Z, 85.60.Z) | |
| 2014-11-04 | Wpis do rejestru |
FAQ
Ostatnia aktualizacja: 2026-10-07