Przegląd
Finanse
Historia przychodów (w tys.)
Terminowość sprawozdań
1 z 6 sprawozdań finansowych złożono po terminie (za 2025, 14 dni opóźnienia).
- 202529.07.2026
- 202410.07.2025
- 202310.07.2024
- 202205.07.2023
- 202107.07.2022
- 202009.07.2021
Dane i wnioski generujemy automatycznie ze sprawozdań finansowych – mogą zawierać błędy i nie są oceną wiarygodności firmy ani poradą biznesową.
Statystyki
Pozycja firmy w rankingu przychodów na tle branży, miasta, województwa i całej Polski w 2025 r.
Wyniki na tle branży
Branża
Znaki towarowe
Fire Stop Holland nie ma obecnie aktywnych znaków towarowych w Urzędzie Patentowym RP. 1 zgłoszenie jest w toku. Pierwszy znak zgłoszono w 2026 roku.
| Znak | Ochrona do | |
|---|---|---|
| MCD | – |
Reprezentacja
Sposób reprezentacji
Do składania oświadczeń i podpisywania ich w imieniu spółki upoważniony jest każdy z członków zarządu samodzielnie.
Właściciele
| Właściciel | Udziały | Wartość udziałów | Udział |
|---|---|---|---|
Fsh Support B.v. | 1,204 | PLN 120,400 | 52.0311% |
Pozostali | 1,110 | PLN 111,000 | 47.9689% |
Beneficjenci rzeczywiści
| Osoba | Uprawnienia |
|---|---|
Rachunki bankowe
Podmiot zarejestrowany jako podatnik VAT w dniu 2015-04-22.
14 1050 1025 1000 0090 3058 6250
84 1020 2847 0000 1802 0180 1778
09 1050 1025 1000 0090 3058 6243
Zadłużenie
Brak wpisów w Krajowym Rejestrze Zadłużonych.
Nieruchomości
| Rodzaj | Wartość |
|---|---|
Grunty (w tym użytkowanie wieczyste) | 2,5 mln zł2 541 178 zł |
Budynki i lokale | 849,4 tys. zł849 403 zł |
Nieruchomości inwestycyjne | 82 685 zł82 685 zł |
Pomoc publiczna
Odnotowano 9 przypadków pomocy publicznej / de minimis o łącznej wartości 2 068 762 zł.
| Data udzielenia | Przeznaczenie | Kwota brutto | Udzielający | |
|---|---|---|---|---|
| 27 sie 2026 | Regionalna pomoc inwestycyjna | 1,6 mln zł1 612 500 zł | Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego | |
| 27 sie 2026 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE 2023/2831) | 55 850 zł55 850 zł | Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego | |
| 12 sty 2026 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE 2023/2831) | 1809 zł1809 zł | Energa - Obrót S.A. |
Uprawnienia regulacyjne
| Urząd | Rodzaj | Status | |
|---|---|---|---|
| Wpis do rejestru BDO | Aktywny |
Konkurenci
| Nazwa | Przychody | Strona WWW | ||
|---|---|---|---|---|
| Novasp. z o.o. | 30 980 545,35 PLN | zamocowaniaelewacji.pl | ||
| Mera MetalS.A. | 23 047 918,96 PLN | merametal.pl | ||
| Aceriosp. z o.o. | 14 550 148,34 PLN | acerio.pl | ||
| Stalomatsp. z o.o. | 7 199 980,80 PLN | stalomat.pl | ||
| Ellegancesp. z o.o. | 6 777 008,53 PLN | ellegance.pl | ||
| JDPsp. z o.o. | 6 342 411,11 PLN | jdp-law.pl | ||
| Hallgruppensp. z o.o. | 4 119 389,77 PLN | hallgruppen.pl | ||
| Tremet Polskasp. z o.o. | 3 463 425,73 PLN | tremet.com.pl | ||
| Grupa Raf-Polsp. z o.o. | 2 408 283,84 PLN | rafpol-odpylanie.pl | ||
| Acerio Groupsp. z o.o. | 2 234 423,87 PLN | acerio.pl |
Historia zmian
| Data | Wydarzenie | |
|---|---|---|
| 2024-08-14 | Podwyższenie kapitału zakładowego (221 400,00 PLN → 231 400,00 PLN) | |
| 2024-03-11 | Podwyższenie kapitału zakładowego (211 400,00 PLN → 221 400,00 PLN) | |
| 2023-09-27 | Podwyższenie kapitału zakładowego (192 200,00 PLN → 211 400,00 PLN) | |
| 2023-05-11 | Podwyższenie kapitału zakładowego (105 300,00 PLN → 192 200,00 PLN) | |
| 2022-07-06 | Podwyższenie kapitału zakładowego (100 000,00 PLN → 105 300,00 PLN) |
FAQ
Ostatnia aktualizacja: 2026-10-06