Przegląd
Finanse
Historia przychodów (w tys.)
Dane i wnioski są generowane automatycznie na podstawie sprawozdań finansowych i mogą zawierać błędy. Analiza ma charakter poglądowy i nie stanowi oficjalnej oceny wiarygodności firmy ani porady biznesowej.
Statystyki
Pozycja firmy w rankingu przychodów na tle branży, regionu i całej Polski w 2025 r.
Wyniki na tle branży
Branża
Rachunki bankowe
Podmiot zarejestrowany jako podatnik VAT w dniu 2018-04-01. Aktywne
88 2490 0005 0000 4530 5422 9549
44 2490 0005 0000 4600 5562 0404
95 2490 0005 0000 4600 7606 6795
Zadłużenie
Brak wpisów w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Brak postępowań w KRZ
Pomoc publiczna
Odnotowano 4 przypadki pomocy publicznej / de minimis o łącznej wartości 810 679 zł.
| Data udzielenia | Przeznaczenie | Kwota brutto | Udzielający | |
|---|---|---|---|---|
| 20 paź 2025 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE 2023/2831) | 3109 zł3109 zł | Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych | |
| 18 lut 2021 | Pomoc na dostęp małych i średnich przedsiębiorstw do finansowania - pomoc dla przedsiębiorstw rozpoczynających działalność | 800,0 tys. zł800 000 zł | Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju | |
| 30 maj 2020 | Pomoc rekompensująca negatywne konsekwencje ekonomiczne związane z COVID-19, udzielana w ramach ograniczonych kwot | 2569 zł2569 zł | Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych |
Przetargi
Brak odnotowanych udziałów w przetargach.
Znaki towarowe
Restomatic ma 2 aktywne znaki towarowe zarejestrowane w Urzędzie Patentowym RP. Pierwszy znak zgłoszono w 2025 roku.
| Znak | Numer | Klasy | Status | Ochrona do | |
|---|---|---|---|---|---|
| Znak bez elementu słownego(graficzny) | Z.590556 | 35, 42, 43 | Chroniony | 16 wrz 2035 | |
| zjedz.my | Z.588482 | 35, 42, 43 | Chroniony | 4 sie 2035 |
| Znak | Ochrona do | |
|---|---|---|
| Znak bez elementu słownego(graficzny) | 16 wrz 2035 | |
| zjedz.my | 4 sie 2035 |
Reprezentacja
Sposób reprezentacji
Do składania oświadczeń i podpisywania w imieniu spółki uprawniony jest każdy członek zarządu samodzielnie.
Organ nadzoru
Właściciele
| Właściciel | Udziały | Wartość udziałów | Udział |
|---|---|---|---|
| 74 | PLN 3,700 | 12.7367% | |
| 61 | PLN 3,050 | 10.4991% | |
Lavinium Holdings Limited | 93 | PLN 4,650 | 16.0069% |
Justyna Galicka (43) | 68 | PLN 3,400 | 11.704% |
| 74 | PLN 3,700 | 12.7367% | |
| 61 | PLN 3,050 | 10.4991% | |
Pozostali | 150 | PLN 7,500 | 25.8175% |
Beneficjenci rzeczywiści
| Osoba | Uprawnienia |
|---|---|
Konkurenci
| Nazwa | Przychody | Strona WWW | ||
|---|---|---|---|---|
| Hrlinksp. z o.o. | 4 447 170,29 PLN | hrlink.pl | ||
| Grupa Kb.Plsp. z o.o. | 2 149 136,85 PLN | kb.pl | ||
| Primse.Comsp. z o.o. | 2 144 183,85 PLN | primse.com | ||
| Coffee Mediasp. z o.o. | 2 026 867,89 PLN | buycoffee.to | ||
| Stacja7sp. z o.o. | 1 954 361,28 PLN | stacja7.pl | ||
| EkobiletS.A. | 1 936 041,04 PLN | ekobilet.pl | ||
| Simplosp. z o.o. | 1 931 024,98 PLN | simplo.pl | ||
| Stonosp. z o.o. | 1 930 858,15 PLN | stono.pl | ||
| CTUsp. z o.o. | 1 917 559,78 PLN | ctu.pl | ||
| Isingsp. z o.o. | 1 684 923,08 PLN | ising.pl |
Historia zmian
| Data | Wydarzenie | |
|---|---|---|
| 2025-06-04 | Zmiana kapitału zakładowego (23 500,00 PLN → 25 350,00 PLN) | |
| 2024-06-17 | Zmiana kapitału zakładowego (21 400,00 PLN → 23 500,00 PLN) | |
| 2023-08-02 | Zmiana kapitału zakładowego (16 800,00 PLN → 21 400,00 PLN) | |
| 2022-12-09 | Zmiana kapitału zakładowego (15 400,00 PLN → 16 800,00 PLN) | |
| 2022-05-11 | Zmiana kapitału zakładowego (12 700,00 PLN → 15 400,00 PLN) |
FAQ
Ostatnia aktualizacja: 2026-10-14