
Przegląd
Instalsolutions Group oferuje prefabrykację rurociągów, konstrukcje stalowe, zabudowy kontenerowe oraz montaż. Firma realizuje usługi związane z instalacjami przemysłowymi i budownictwem kontenerowym oraz modułowym.
Finanse
Historia przychodów (w mln)
Dane i wnioski są generowane automatycznie na podstawie sprawozdań finansowych i mogą zawierać błędy. Analiza ma charakter poglądowy i nie stanowi oficjalnej oceny wiarygodności firmy ani porady biznesowej.
Statystyki
Pozycja firmy w rankingu przychodów na tle branży, regionu i całej Polski w 2025 r.
Wyniki na tle branży
Branża
Rachunki bankowe
Podmiot zarejestrowany jako podatnik VAT w dniu 2016-01-04. Aktywne
79 1090 1362 0000 0001 3196 5805
90 1090 1362 0000 0001 3223 6237
80 1090 1421 0000 0001 5411 9354
Zadłużenie
Brak wpisów w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Brak postępowań w KRZ
Nieruchomości
| Rodzaj | Wartość |
|---|---|
Grunty (w tym użytkowanie wieczyste) | 7,4 mln zł7 387 972 zł |
Budynki i lokale | 18,9 mln zł18 940 732 zł |
Zabezpieczenia majątkowe
| Rodzaj | Wierzyciel | |
|---|---|---|
Hipoteka do wysokości 7 575 000 EUR | Bank |
Pomoc publiczna
Odnotowano 7 przypadków pomocy publicznej / de minimis o łącznej wartości 285 079 zł.
| Data udzielenia | Przeznaczenie | Kwota brutto | Udzielający | |
|---|---|---|---|---|
| 31 sty 2024 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE nr 1407/2013 lub wcześniejszym) | 70 518 zł70 518 zł | Burmistrz Miasta i Gminy Września | |
| 24 paź 2023 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE nr 1407/2013 lub wcześniejszym) | 14 104 zł14 104 zł | Burmistrz Miasta i Gminy Września | |
| 20 wrz 2020 | Pomoc rekompensująca negatywne konsekwencje ekonomiczne związane z COVID-19, udzielana w ramach ograniczonych kwot | 5413 zł5413 zł | Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych |
Przetargi
Brak odnotowanych udziałów w przetargach.
Uprawnienia regulacyjne
| Urząd | Rodzaj | Status | |
|---|---|---|---|
| Wpis do rejestru BDO | Aktywny |
Reprezentacja
Sposób reprezentacji
Do składania oświadczeń w imieniu spółki jest upoważniony każdy z członków zarządu samodzielnie.
Właściciele
| Właściciel | Udziały | Wartość udziałów | Udział |
|---|---|---|---|
Host Holding B.v. | 710 | PLN 71,000 | 100% |
Beneficjenci rzeczywiści
| Osoba | Uprawnienia |
|---|---|
Konkurenci
| Nazwa | Przychody | Strona WWW | ||
|---|---|---|---|---|
| Metpolsp. z o.o. | 123 015 568,06 PLN | metpol.pl | ||
| Nordecsp. z o.o. | 120 131 616,47 PLN | nordec.com | ||
| H. Cegielski - PoznańS.A. | 89 330 883,80 PLN | hcp.eu | ||
| Małkowski - MartechS.A. | 77 177 528,30 PLN | malkowski.pl | ||
| Steel Rbbsp. z o.o. sp. k. | 66 570 016,48 PLN | steel-rbb.pl | ||
| DSMsp. z o.o. | 28 289 074,57 PLN | dsmtech.pl | ||
| Metalchem - Kościansp. z o.o. | 24 455 340,79 PLN | metalchem-koscian.pl | ||
| Spantech Polandsp. z o.o. | 17 627 952,09 PLN | span-tech.com | ||
| Dekusp. z o.o. | 14 572 994,15 PLN | deku.com.pl | ||
| K500sp. z o.o. | 9 790 856,80 PLN | k500.pl |
Historia zmian
| Data | Wydarzenie | |
|---|---|---|
| 2025-07-21 | Zmiana PKD (Usunięto: 25.61.Z, 25.62.Z, 25.99.Z, 28.41.Z, 33.12.Z, 43.22.Z, 43.29.Z; Dodano: 25.53.Z, 42.99.Z, 43.21.Z, 43.23.Z, 52.25.Z, 71.12.B, 74.12.Z) | |
| 2024-01-04 | Zmiana adresu (Ul. Jagodowa 6, 62-300, Września → Ul. Słowackiego 53, 62-300, Września) | |
| 2021-05-06 | Zmiana PKD (Usunięto: 41, 42, 43, 45, 46, 47, 71, 74; Dodano: 25.11.Z, 25.61.Z, 25.62.Z, 25.99.Z, 28.41.Z, 33.12.Z, 33.20.Z, 42.21.Z, 43.29.Z) | |
| 2021-03-09 | Wpis do rejestru |
FAQ
Ostatnia aktualizacja: 2026-10-07