
Przegląd
Yokaba oferuje kosmetyki do pielęgnacji ciała, manicure i pedicure oraz profesjonalnej podologii. W asortymencie znajdują się m.in. lakiery hybrydowe i klasyczne, bazy, topy, żele UV/LED, odżywki do paznokci, zestawy do laminacji, kremy, olejki, peelingi, preparaty do stóp i kosmetyki regeneracyjne.
Finanse
Historia przychodów (w tys.)
Dane i wnioski są generowane automatycznie na podstawie sprawozdań finansowych i mogą zawierać błędy. Analiza ma charakter poglądowy i nie stanowi oficjalnej oceny wiarygodności firmy ani porady biznesowej.
Statystyki
Pozycja firmy w rankingu przychodów na tle branży, regionu i całej Polski w 2025 r.
Wyniki na tle branży
Branża
Rachunki bankowe
Podmiot zarejestrowany jako podatnik VAT w dniu 2021-05-20. Aktywne
40 1050 1025 1000 0090 3244 3914
62 1050 1025 1000 0090 3244 3906
84 1050 1025 1000 0090 3244 3898
Zadłużenie
Brak wpisów w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Brak postępowań w KRZ
Ogłoszenia MSiG
| Data publikacji | Zdarzenie | |
|---|---|---|
| 22 wrz 2023 | Wezwanie wierzycieli |
Pomoc publiczna
| Data udzielenia | Przeznaczenie | Kwota brutto | Udzielający | |
|---|---|---|---|---|
| 31 lip 2024 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE 2023/2831) | 10 701 zł10 701 zł | Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych | |
| 7 cze 2022 | Pomoc de minimis (zgodna z rozporządzeniem KE nr 1407/2013 lub wcześniejszym) | 5333 zł5333 zł | Prezes Banku Gospodarstwa Krajowego |
Przetargi
Brak odnotowanych udziałów w przetargach.
Reprezentacja
Sposób reprezentacji
W przypadku zarządu wieloosobowego, spółkę będzie reprezentować dwóch członków zarządu łącznie
Właściciele
| Właściciel | Udziały | Wartość udziałów | Udział |
|---|---|---|---|
Level2 Ventures B.v. | 5,985 | PLN 598,500 | 25.6196% |
Adam Rudowski (57) | 16,377 | PLN 1,637,700 | 70.104% |
Pozostali | 999 | PLN 99,900 | 4.2764% |
Beneficjenci rzeczywiści
| Osoba | Uprawnienia |
|---|---|
Konkurenci
| Nazwa | Przychody | Strona WWW | ||
|---|---|---|---|---|
| Hafillerssp. z o.o. | 10 947 862,07 PLN | hafillers.com | ||
| QMS Krakówsp. z o.o. | 5 145 689,05 PLN | qms.com.pl | ||
| Bikorsp. z o.o. | 4 166 592,90 PLN | bikormakeup.com | ||
| Quloosp. z o.o. | 4 053 440,86 PLN | quloo.pl | ||
| Yourskinsp. z o.o. | 3 845 736,53 PLN | y-s.eu | ||
| Boho Beautysp. z o.o. | 2 217 416,70 PLN | bohobeauty.pl | ||
| Eclair Investmentssp. z o.o. | 1 969 693,17 PLN | eclair-nail.com | ||
| Yezeysp. z o.o. | 1 595 713,16 PLN | yezey.pl | ||
| Ingelsp. z o.o. | 1 559 288,40 PLN | ingel.pl | ||
| Juliee Beautysp. z o.o. | 1 548 597,96 PLN | julieebeauty.pl |
Historia zmian
| Data | Wydarzenie | |
|---|---|---|
| 2025-10-27 | Zmiana kapitału zakładowego (884 300,00 PLN → 2 336 100,00 PLN) | |
| 2025-10-27 | Zmiana PKD (Usunięto: 47.91.Z, 47.99.Z, 63.12.Z, 85.59.B; Dodano: 47.78.Z, 60.39.Z, 70.20.Z, 85.59.D) | |
| 2024-03-11 | Zmiana kapitału zakładowego (1 076 300,00 PLN → 884 300,00 PLN) | |
| 2023-04-04 | Zmiana kapitału zakładowego (941 800,00 PLN → 1 076 300,00 PLN) | |
| 2022-10-20 | Zmiana kapitału zakładowego (355 300,00 PLN → 941 800,00 PLN) |
FAQ
Ostatnia aktualizacja: 2026-09-09