
Firma Oponiarska Dębica
S.A.Firma Oponiarska Dębica to producent opon z Dębicy, należący do grupy Goodyear. Wytwarza opony marki Dębica, w tym modele Presto i Navigator 3 dla samochodów osobowych.
W serwisie wykorzystujemy pliki cookie własne oraz podmiotów trzecich w celach technicznych i analitycznych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
Wszystkie firmy w Dębicy w jednym miejscu. Sprawdź przychody, zyski i dane rejestrowe.

Firma Oponiarska Dębica to producent opon z Dębicy, należący do grupy Goodyear. Wytwarza opony marki Dębica, w tym modele Presto i Navigator 3 dla samochodów osobowych.

Canpack Food and Industrial Packaging to producent opakowań metalowych z siedzibą w Dębicy, należący do grupy CANPACK. Wytwarza puszki i inne opakowania dla branży spożywczej, napojowej oraz przemysłowej.

PDM to przedsiębiorstwo drogowo-mostowe z Dębicy, realizujące w Polsce budowę, remonty i modernizacje dróg. Obsługuje drogi krajowe, ulice miejskie oraz trasy zarządzane przez zarządy wojewódzkie, powiatowe i gminne; oferuje także frezowanie nawierzchni na zimno.
W Dębicy działają 3004 aktywne firmy, co daje 102. miejsce wśród polskich miast. W KRS zarejestrowanych jest tu 642 podmioty (spółki, fundacje i stowarzyszenia), a w CEIDG 2362 jednoosobowe działalności gospodarcze. Od początku 2026 roku zarejestrowano w Dębicy 203 nowe firmy. Najwięcej przedsiębiorstw działa w branżach: działalność związana z obsługą rynku nieruchomości, handel hurtowy i transport lądowy oraz transport rurociągowy.
| Firma | Przychody rok wcześniej | Przychody | Wzrost |
|---|---|---|---|
AMP Powersp. z o.o. | 6,36 mln zł | 12,81 mln zł | +102% |
Jlprojectsp. z o.o. | 12,79 mln zł | 22,65 mln zł | +77% |
| 7,10 mln zł | 11,17 mln zł | +57% | |
Prografixsp. z o.o. | 36,63 mln zł | 50,86 mln zł | +39% |
| 45,51 mln zł | 56,60 mln zł | +24% | |
Kuszasp. z o.o. | 18,89 mln zł | 23,05 mln zł | +22% |
Igloobudsp. z o.o. | 8,82 mln zł | 10,30 mln zł | +17% |
| 12,29 mln zł | 13,48 mln zł | +10% | |
Bacatranssp. z o.o. | 11,40 mln zł | 12,38 mln zł | +9% |
| 2,75 mld zł | 2,99 mld zł | +9% |
| Firma | Przychody | Kapitalizacja | Zmiana 1D |
|---|---|---|---|
| 2,99 mld zł | 1,20 mld zł | +0,12% |
| Firma | Przychody | Wygrane zamówienia |
|---|---|---|
| 355,31 mln zł | 252 | |
Remostsp. z o.o. | 62,33 mln zł | 50 |
Pesamsp. z o.o. sp. k. | 37,51 mln zł | 18 |
Tabor Dębicasp. z o.o. | 99,43 mln zł | 12 |
Euro-Bud Godziszsp. j. | — | 9 |
ART-Faktorysp. z o.o. sp. k. | 1,79 mln zł | 8 |
Igloobudsp. z o.o. | 10,30 mln zł | 7 |
AMP Powersp. z o.o. | 12,81 mln zł | 6 |
| 956,61 tys. zł | 5 | |
| 9,19 mln zł | 3 |
| Firma | Przychody | Dofinansowanie UE |
|---|---|---|
| 203,44 mln zł | 3,00 mln zł | |
| 177,80 mln zł | 16,52 mln zł | |
Tabor Dębicasp. z o.o. | 99,43 mln zł | 1,44 mln zł |
Darcosp. z o.o. | 93,83 mln zł | 9,04 mln zł |
Prografixsp. z o.o. | 50,86 mln zł | 4,87 mln zł |
| 43,47 mln zł | 11,41 mln zł | |
Kuszasp. z o.o. | 23,05 mln zł | 4,47 mln zł |
| 19,50 mln zł | 42,50 tys. zł | |
Frosti Dawid Cieślaksp. j. | 13,29 mln zł | 92,22 tys. zł |
| 11,17 mln zł | 92,22 tys. zł |
| 3780 | 15,53 mln zł | 774,90 tys. zł | PGE ObrótS.A. | 17,66 mld zł | ||
| 462 | 7,48 mln zł | 810,34 tys. zł | Piotruś Pansp. z o.o. | 367,98 mln zł | ||
| 430 | 41,70 mln zł | 2,20 mln zł | Polskie Zakłady Lotniczesp. z o.o. | 1,92 mld zł | ||
| 376 | 18,75 mln zł | 2,10 mln zł | Merkury Marketsp. z o.o. sp. k. | 1,25 mld zł | ||
| 329 | 49,71 mln zł | 1,37 mln zł | 4,22 mld zł | |||
| 308 | 24,13 mln zł | 1,88 mln zł | 2,99 mld zł | |||
| 255 | 14,21 mln zł | 1,03 mln zł | 1,49 mld zł | |||
| 240 | 14,06 mln zł | 904,57 tys. zł | O-I PolandS.A. | 1,08 mld zł | ||
| 173 | 18,22 mln zł | 3,15 mln zł | Orion Engineered Carbonssp. z o.o. | 336,23 mln zł | ||
| 172 | 19,56 mln zł | 1,20 mln zł | Chefs Culinarsp. z o.o. | 872,11 mln zł | ||
| 154 | 19,83 mln zł | 1,34 mln zł | GT Group Tomaszeksp. z o.o. | 1,43 mld zł | ||
| 137 | 11,87 mln zł | 1,87 mln zł | Baudziedzicsp. z o.o. sp. k. | 251,81 mln zł |