Hurtownia Farmaceutyczna Ismed
sp. j.Ismed to hurtownia farmaceutyczna z Otwocka, prowadząca sprzedaż hurtową wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Jej oferta obejmuje produkty dla odbiorców hurtowych z tych segmentów.
W serwisie wykorzystujemy pliki cookie własne oraz podmiotów trzecich w celach technicznych i analitycznych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
Wszystkie firmy w Otwocku w jednym miejscu. Sprawdź przychody, zyski i dane rejestrowe.
Ismed to hurtownia farmaceutyczna z Otwocka, prowadząca sprzedaż hurtową wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Jej oferta obejmuje produkty dla odbiorców hurtowych z tych segmentów.

Powiatowe Centrum Zdrowia to podmiot leczniczy prowadzący szpital powiatowy i przychodnie w Otwocku. Zapewnia podstawową i specjalistyczną opiekę ambulatoryjną oraz leczenie szpitalne, m.in. na oddziałach chorób wewnętrznych, chirurgii, ginekologiczno-położniczym, neonatologicznym i pediatrycznym; prowadzi też diagnostykę obrazową i endoskopową.

Budokorp to wykonawca budowlany z Otwocka, realizujący projekty kubaturowe i infrastrukturalne głównie w Warszawie i okolicach. Wykonuje roboty zbrojarskie, murarskie, szalunkowe i betoniarskie, żelbetowe oraz elewacje w systemie BSO.
W Otwocku działają 3403 aktywne firmy, co daje 86. miejsce wśród polskich miast. W KRS zarejestrowanych jest tu 741 podmiotów (spółki, fundacje i stowarzyszenia), a w CEIDG 2662 jednoosobowe działalności gospodarcze. Od początku 2026 roku zarejestrowano w Otwocku 155 nowych firm. Najwięcej przedsiębiorstw działa w branżach: handel hurtowy, działalność związana z obsługą rynku nieruchomości i transport lądowy oraz transport rurociągowy.
| Branża | Firmy | Udział | Na tle Polski |
|---|---|---|---|
| Handel hurtowy | 39 | 9,9% | 0,8× |
| Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości | 36 | 9,2% | 1,1× |
| Transport lądowy oraz transport rurociągowy | 30 | 7,6% | 1,1× |
| Roboty budowlane specjalistyczne | 29 | 7,4% | 1,1× |
| Handel detaliczny | 25 | 6,4% | 1,0× |
| Opieka zdrowotna | 20 | 5,1% | 1,7× |
| Naprawa, konserwacja i instalowanie maszyn i urządzeń | 10 | 2,5% | 1,6× |
| Edukacja | 10 | 2,5% | 1,1× |
| Roboty związane z budową obiektów inżynierii lądowej i wodnej | 9 | 2,3% | 1,3× |
| Działalność usługowa związana z wyżywieniem | 9 | 2,3% | 1,5× |
| Działalność prawnicza, rachunkowo-księgowa i doradztwo podatkowe | 9 | 2,3% | 1,0× |
| Produkcja artykułów spożywczych | 9 | 2,3% | 1,2× |
| Firma | Przychody rok wcześniej | Przychody | Wzrost |
|---|---|---|---|
Mirai Clinicsp. z o.o. | 29,24 mln zł | 56,70 mln zł | +94% |
Budokorpsp. z o.o. | 57,43 mln zł | 74,90 mln zł | +30% |
| 46,43 mln zł | 58,91 mln zł | +27% | |
Krupa Systemssp. z o.o. | 9,76 mln zł | 11,57 mln zł | +19% |
Otwocki Zakład Energetyki Cieplnejsp. z o.o. | 16,02 mln zł | 17,78 mln zł | +11% |
Powiatowe Centrum Zdrowiasp. z o.o. | 84,69 mln zł | 91,36 mln zł | +8% |
Narodowe Centrum Badań JądrowychInstytut badawczy | 414,00 mln zł | 427,75 mln zł | +3% |
Scott Sportech Polandsp. z o.o. | 72,34 mln zł | 57,20 mln zł | +-21% |
| 54,55 mln zł | 42,76 mln zł | +-22% | |
| 19,72 mln zł | 10,50 mln zł | +-47% |
| Firma | Przychody | Wygrane zamówienia |
|---|---|---|
Narodowe Centrum Badań JądrowychInstytut badawczy | 427,75 mln zł | 175 |
Meran Pointsp. z o.o. | 45,78 mln zł | 62 |
Ekspossp. z o.o. | 2,12 mln zł | 15 |
| 10,50 mln zł | 13 | |
| — | 7 | |
| 58,91 mln zł | 5 | |
Electro-Corpsp. z o.o. | 3,72 mln zł | 3 |
| 135,48 mln zł | 1 | |
Otwocki Zakład Energetyki Cieplnejsp. z o.o. | 17,78 mln zł | 1 |
Powiatowe Centrum Zdrowiasp. z o.o. | 91,36 mln zł | 1 |
| Firma | Przychody | Dofinansowanie UE |
|---|---|---|
Narodowe Centrum Badań JądrowychInstytut badawczy | 427,75 mln zł | 226,20 mln zł |
Powiatowe Centrum Zdrowiasp. z o.o. | 91,36 mln zł | 1,26 mln zł |
| 58,91 mln zł | 3,23 mln zł | |
| 42,76 mln zł | 4,56 mln zł | |
RM Motors Marek Kodziksp. k. | 19,16 mln zł | 7,51 mln zł |
Otwocki Zakład Energetyki Cieplnejsp. z o.o. | 17,78 mln zł | 8,68 mln zł |
| — | 661,21 tys. zł |
| 56 967 | 31,53 mln zł | 945,40 tys. zł | Totalizator Sportowysp. z o.o. | 89,84 mld zł | ||
| 1248 | 23,05 mln zł | 1,20 mln zł | 6,21 mld zł | |||
| 779 | 29,43 mln zł | 871,60 tys. zł | Auchan Polskasp. z o.o. | 11,09 mld zł | ||
| 736 | 411,01 mln zł | 1,20 mln zł | OrlenS.A. | 277,11 mld zł | ||
| 673 | 1,98 mln zł | 1,17 mln zł | JP Warszawasp. z o.o. | 52,02 mln zł | ||
| 670 | 19,17 mln zł | 634,27 tys. zł | Strabagsp. z o.o. | 6,13 mld zł | ||
| 457 | 31,52 mln zł | 1,41 mln zł | Stadler Polskasp. z o.o. | 2,44 mld zł | ||
| 410 | 17,70 mln zł | 954,53 tys. zł | Cygan Autosp. z o.o. | 1,84 mld zł | ||
| 319 | 10,18 mln zł | 761,66 tys. zł | Tesla Polandsp. z o.o. | 1,03 mld zł | ||
| 298 | 25,86 mln zł | 1,26 mln zł | 1,75 mld zł | |||
| 296 | 29,69 mln zł | 1,51 mln zł | Tech Routesp. z o.o. | 1,27 mld zł | ||
| 221 | 6,23 mln zł | 781,03 tys. zł | 270,39 mln zł |