
Stadler Polska
sp. z o.o.Stadler Polska, należąca do szwajcarskiej grupy Stadler Rail, produkuje tabor kolejowy w Siedlcach. Zakład wytwarza pojazdy szynowe, w tym pociągi pasażerskie dla przewoźników kolejowych.
W serwisie wykorzystujemy pliki cookie własne oraz podmiotów trzecich w celach technicznych i analitycznych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
Wszystkie firmy w Siedlcach w jednym miejscu. Sprawdź przychody, zyski i dane rejestrowe.

Stadler Polska, należąca do szwajcarskiej grupy Stadler Rail, produkuje tabor kolejowy w Siedlcach. Zakład wytwarza pojazdy szynowe, w tym pociągi pasażerskie dla przewoźników kolejowych.

Drosed to siedlecki producent konserw i mięsa drobiowego, należący do francuskiej Grupy LDC. Wytwarza konserwy pod marką Podlaski oraz produkty z kurczaka i wyroby gotowe do przyrządzenia pod marką Drosed.

Carsed to dealer i serwis samochodowy z siedzibą w Siedlcach, prowadzący sprzedaż i obsługę pojazdów marek Volkswagen, SEAT, CUPRA, Škoda, Volkswagen Samochody Dostawcze, Audi, Omoda & Jaecoo, Chery i BYD. Oferuje serwis mechaniczny, części i akcesoria, naprawy powypadkowe, obsługę flot oraz badania techniczne w Warszawie, Siedlcach, Mińsku Mazowieckim i Białej Podlaskiej.
W Siedlcach działa 5459 aktywnych firm, co daje 58. miejsce wśród polskich miast. W KRS zarejestrowanych jest tu 1069 podmiotów (spółki, fundacje i stowarzyszenia), a w CEIDG 4390 jednoosobowych działalności gospodarczych. Od początku 2026 roku zarejestrowano w Siedlcach 342 nowe firmy. Najwięcej przedsiębiorstw działa w branżach: transport lądowy oraz transport rurociągowy, handel hurtowy i handel detaliczny.
| Branża | Firmy | Udział | Na tle Polski |
|---|---|---|---|
| Transport lądowy oraz transport rurociągowy | 88 | 13,9% | 2,1× |
| Handel hurtowy | 71 | 11,2% | 0,9× |
| Handel detaliczny | 51 | 8,1% | 1,3× |
| Roboty budowlane specjalistyczne | 43 | 6,8% | 1,1× |
| Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości | 42 | 6,6% | 0,8× |
| Opieka zdrowotna | 29 | 4,6% | 1,5× |
| Edukacja | 23 | 3,6% | 1,5× |
| Produkcja artykułów spożywczych | 18 | 2,8% | 1,5× |
| Produkcja metalowych wyrobów gotowych, z wyłączeniem maszyn i urządzeń | 18 | 2,8% | 1,7× |
| Działalność prawnicza, rachunkowo-księgowa i doradztwo podatkowe | 18 | 2,8% | 1,3× |
| Działalność sportowa, rozrywkowa i rekreacyjna | 18 | 2,8% | 1,8× |
| Działalność wspomagająca usługi finansowe, ubezpieczenia i fundusze emerytalne | 17 | 2,7% | 1,5× |
| Firma | Przychody rok wcześniej | Przychody | Wzrost |
|---|---|---|---|
Expert Teamsp. z o.o. | 8,60 mln zł | 18,54 mln zł | +116% |
Redssp. z o.o. | 8,63 mln zł | 17,63 mln zł | +104% |
| 7,29 mln zł | 12,86 mln zł | +77% | |
Stadler Polskasp. z o.o. | 1,66 mld zł | 2,44 mld zł | +47% |
ASF Premiumsp. z o.o. | 130,61 mln zł | 184,95 mln zł | +42% |
Glob-Stalsp. z o.o. | 27,58 mln zł | 37,17 mln zł | +35% |
Sedkompsp. z o.o. | 9,98 mln zł | 13,38 mln zł | +34% |
SK-Work Sławomir Kleweksp. k. | 34,42 mln zł | 44,63 mln zł | +30% |
DrosedS.A. | 1,21 mld zł | 1,48 mld zł | +22% |
Zeltechsp. z o.o. | 8,57 mln zł | 10,21 mln zł | +19% |
| Firma | Przychody | Kapitalizacja | Zmiana 1D |
|---|---|---|---|
BeeinS.A. | 25,23 mln zł | 21,46 mln zł | 0,00% |
QubicgamesS.A. | 11,98 mln zł | 8,73 mln zł | 0,00% |
| Firma | Przychody | Wygrane zamówienia |
|---|---|---|
Auto Podlasiesp. z o.o. | 725,69 mln zł | 97 |
Mal-Polsp. z o.o. | 111,16 mln zł | 39 |
Zakład Utylizacji Odpadówsp. z o.o. | 49,02 mln zł | 33 |
Carsedsp. z o.o. | 882,81 mln zł | 27 |
Emc-Fortosp. z o.o. | 12,94 mln zł | 16 |
Asajsp. z o.o. | 451,69 mln zł | 12 |
Stadler Polskasp. z o.o. | 2,44 mld zł | 8 |
| 8,06 mln zł | 7 | |
Korontosp. z o.o. | 21,25 mln zł | 7 |
| 665,48 mln zł | 4 |
| Firma | Przychody | Dofinansowanie UE |
|---|---|---|
| 665,48 mln zł | 72,22 mln zł | |
| 246,29 mln zł | 9,34 mln zł | |
| 201,58 mln zł | 13,53 mln zł | |
Valmont Polskasp. z o.o. | 117,91 mln zł | 16,79 mln zł |
Zakład Utylizacji Odpadówsp. z o.o. | 49,02 mln zł | 6,00 mln zł |
VIS Seniorsp. z o.o. | 40,52 mln zł | 4,22 mln zł |
Cukrohurtsp. z o.o. | 40,51 mln zł | 254,64 tys. zł |
BeeinS.A. | 25,23 mln zł | 28,11 mln zł |
Salus Medycynasp. z o.o. | 22,71 mln zł | 1,70 mln zł |
Korontosp. z o.o. | 21,25 mln zł | 229,68 tys. zł |
| 56 967 | 31,53 mln zł | 945,40 tys. zł | Totalizator Sportowysp. z o.o. | 89,84 mld zł | ||
| 1248 | 23,05 mln zł | 1,20 mln zł | 6,21 mld zł | |||
| 779 | 29,43 mln zł | 871,60 tys. zł | Auchan Polskasp. z o.o. | 11,09 mld zł | ||
| 736 | 411,01 mln zł | 1,20 mln zł | OrlenS.A. | 277,11 mld zł | ||
| 673 | 1,98 mln zł | 1,17 mln zł | JP Warszawasp. z o.o. | 52,02 mln zł | ||
| 670 | 19,17 mln zł | 634,27 tys. zł | Strabagsp. z o.o. | 6,13 mld zł | ||
| 457 | 31,52 mln zł | 1,41 mln zł | Stadler Polskasp. z o.o. | 2,44 mld zł | ||
| 410 | 17,70 mln zł | 954,53 tys. zł | Cygan Autosp. z o.o. | 1,84 mld zł | ||
| 319 | 10,18 mln zł | 761,66 tys. zł | Tesla Polandsp. z o.o. | 1,03 mld zł | ||
| 298 | 25,86 mln zł | 1,26 mln zł | 1,75 mld zł | |||
| 296 | 29,69 mln zł | 1,51 mln zł | Tech Routesp. z o.o. | 1,27 mld zł | ||
| 296 | 9,88 mln zł | 1,18 mln zł | VET Planetsp. z o.o. | 226,86 mln zł |